HAKKIMIZDA 
Andıç Özel Hasta Bakım AŞ. bünyesinde ilk olarak 2009 yılında Elazığ Kovancılar ilçesinde  130 kapasitesiyle açılan  Özel Güven Bakım Merkezi Elazığ ve çevre İllerine hizmet vermekte olup 2011 yılında Elazığ merkezde 102 kapasiteli  Özel Yeni Yaşam Bakım Merkezini faaliyete açmıştır.

2017 de  EYŞAN ÖZGÜ BAKIM MERKEZİMİZ 36 KAPASİTE İLE  HİZMETE GİRMİŞTİR

Yaşlı ve Engelli alanında marka olmuş merkezimiz bu gücünü geniş ve deneyimli kadrosu ile bugüne kadar hizmet verdiği referanslardan almaktadır.

Birleşmiş Milletler Yaşlılık ve Engelli ilkelerine ve ülkemiz yasal mevzuatlarına bağlı çalışma yapısının yanı sıra, Engelilere gösterdiği şefkat,sahip olduğu vicdan ve yüksek insani değer, merkezimizin güvenirliğinin en önemli dayanaklarıdır.

FELSEFEMİZ VE İLKELERİMİZ

Merkezimiz hasta ve yaşlılarımızın kendilerini evlerindeki kadar rahat hissedecekleri mekandır. Merkezimizin gerçek sahipleri hasta ve yaşlılarımızdır. Sizler için huzurlu bir ortam hazırlamak bizim sorumluluğumuzdadır. Merkezimiz çatısı altında görev yapan her personelimizin en önemli erdemi, hasta ve yaşlılara gösterdikleri şefkat, Güler yüz ve yüksek insani değerlerdir.

“SİZİ BEKLEYEN HAYAT”

  • Hayata Sıcacık, Güvenli, Çağdaş bir pencere

Konaklama yeni arkadaşlar edinebilecekleri güvenli, keyifli ve sımsıcak bir yaşam sunan merkezimizde İki ve Dört kişilik odalar mevcuttur.

  • Ortak Yaşam Alanları

Modern, ferah bir ortam… hasta ve yaşlılarımızın vakitlerini verimli geçirecekleri farklı alanlar yer alıyor. Dinlenme, aktivite alanları, bireysel ve grup  terapi  odaları, resim ve müzik atölyeleri, el işi odaları vb.images (5)

  • Sağlık

Birinci basamak sağlık hizmeti veren merkezimiz 7 Gün 24 Saat hizmet vermektedir.

  • Lezzetli Bir Mutfak

Usta aşçıların elinden, diyetisyen kontrollü 3 Ana öğün, 2 Ara öğün yemek servisi, çay-kahve saatleri.

  • Özel Bakım

Kuaför, ayak bakımı, masaj, özel gün kutlamaları, fiziksel ve zihinsel aktiviteler; Ebru, resim, takı tasarımı, müzik, günlük gazete.